رنگ ها چه نقشی در طراحی و دکوراسیون آشپزخانه دارند

رنگ ها چه نقشی در طراحی و دکوراسیون آشپزخانه دارند، آیا تا به حال به استفاده از رنگ های مکمل در طراحی آشپزخانه فکر کرده اید؟ بدون شک استفاده از رنگ های مکمل در طراحی آشپزخانه می تواند در ایجاد جذابیت دیداری به شما کمک کند. برای این کار باید از دو رنگ مکمل که در کنار یکدیگر هارمونی زیبایی ایجاد می کنند، استفاده نمایید. در استفاده از رنگ ها جسارت داشته باشید و از رنگ هایی با کنتراست بالا استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم به موضوع رنگ مناسب در طراحی آشپزخانه بپردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: رنگ ها چه نقشی در طراحی و دکوراسیون آشپزخانه دارند

انتخاب کابینت، کفپوش و سینک مناسب چه تاثیری در طراحی آشپزخانه دارد

انتخاب کابینت، کفپوش و سینک مناسب چه تاثیری در طراحی آشپزخانه دارد، انتخاب کابینت، یکی از مهم ترین نکات در طراحی آشپزخانه است. همچنین انتخاب یک کفپوش مناسب و یک سینک مناسب شما را در طراحی دکوراسیون یک آشپزخانه زیبا کمک خواهد کرد. در این مقاله قصد داریم به نکاتی که در انتخاب این سه پارامتر باید به آنها توجه کنید بپردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: انتخاب کابینت، کفپوش و سینک مناسب چه تاثیری در طراحی آشپزخانه دارد

در طراحی آشپزخانه از چه سبک هایی می توان استفاده کرد

در طراحی آشپزخانه از چه سبک هایی می توان استفاده کرد، امروزه طراحی آشپزخانه از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. بدون شک ایده های زیادی در این زمینه وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها به یک طراحی زیبا در آشپزخانه دست یابید. آشپزخانه ها براساس نوع سبک و سلیقه صاحب خانه طراحی می شوند و می توان آن را به شکل مدرن، کلاسیک و یا سنتی طراحی نمود. شما از چه ایده هایی برای طراحی آشپزخانه استفاده کرده اید؟ در این مقاله قصد داریم به شما انواع سبک در طراحی آشپزخانه را معرفی کنیم. با ما همراه باشید تا بیشتر با این سبک های طراحی آشپزخانه آشنا شوید.

ادامه مطلب: در طراحی آشپزخانه از چه سبک هایی می توان استفاده کرد

برای طراحی اشکال و ابعاد مختلف آشپزخانه از چه ایده هایی می توان استفاده کرد

برای طراحی اشکال و ابعاد مختلف آشپزخانه از چه ایده هایی می توان استفاده کرد، در این مطلب قصد داریم ایده هایی را برای طراحی آشپزخانه متناسب با شکل و ابعاد آن مطرح کنیم. اگر شما نیز یک آشپزخانه کوچک یا بزرگ دارید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

ادامه مطلب: برای طراحی اشکال و ابعاد مختلف آشپزخانه از چه ایده هایی می توان استفاده کرد

آشنایی با انواع میز و صندلی ناهارخوری

آشنایی با انواع میز و صندلی ناهارخوری، میز و صندلی نهارخوری یکی از وسایلی است که حضور آن در خانه های مدرن امروزی ضروری می باشد. این وسیله علاوه بر این که از نظر کارایی حائز اهمیت است، زیبایی خاصی به دکوراسیون داخلی می بخشد. اگر به مراکز فروش و تولیدی های میز ناهارخوی مراجعه کنید با تنوع بالایی از مدل ها رو به رو می شوید و دیگر هیچ نگرانی بابت انتخاب مدل دلخواه نخواهید داشت. میز ناهارخوری در انواع مختلفی وجود دارد که براساس جنس به نمونه های مختلفی هم چون میزناهارخوری چوبی، استیل، فلزی، اسپرت و غیره تقسیم بندی می شود. در ادامه انواع مدل میز ناهارخوری را با شما به اشتراک می گذاریم.

ادامه مطلب: آشنایی با انواع میز و صندلی ناهارخوری